phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mogilnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mogilnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Mogilnie oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Mogilno prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Mogilnie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mogilno oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mogilno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do