phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gdyni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gdyni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Gdyni oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Gdyni realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Gdyni serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Gdyni oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gdynia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do