phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Policach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Policach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Policach oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Police prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, jako że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Policach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, jako że jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Policach oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Police

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do