phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Karczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Karczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Karczew oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Karczew prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Karczewie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Karczewie oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Karczew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do