phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skalbmierzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skalbmierzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Skalbmierzu oraz wielu regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie przez parę ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Skalbmierzu realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Skalbmierzu gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, ponieważ to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Skalbmierzu oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skalbmierz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do