phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żychlinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żychlinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza wyższość oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Żychlin oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Żychlin prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Żychlinie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, jako że to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Żychlinie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żychlin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do