phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wągrowcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wągrowcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wągrowiec oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Wągrowcu realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Wągrowcu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wągrowiec oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wągrowiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do