phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kędzierzynie-Koźlu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kędzierzynie-Koźlu oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kędzierzyn-Koźle realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na materiały z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Kędzierzynie-Koźlu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Kędzierzynie-Koźlu oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kędzierzyn-Koźle

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do