phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sandomierzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sandomierzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Sandomierzu oraz wielu regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie w taki sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Sandomierz realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wybierać materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Sandomierzu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to opał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Sandomierz oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sandomierz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do