phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Redzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Redzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Redzie oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Reda prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Redzie serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Reda oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Reda

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do