phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kamieniu Pomorskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kamieniu Pomorskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kamień Pomorski oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe cechowały się wysoką jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kamień Pomorski prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Kamieniu Pomorskim serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kamień Pomorski oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kamień Pomorski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do