phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czerniejewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czerniejewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Czerniejewie oraz licznych regionach Polski, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Czerniejewie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Czerniejewie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Czerniejewie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czerniejewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do