phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Śremie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Śremie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Śrem oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie domu czy firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Śremie realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Śremie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Śrem oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Śrem

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny to idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do