phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Siedlcach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Siedlcach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Siedlce oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się świetną jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Siedlcach prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Siedlcach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Siedlcach oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Siedlce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do