phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wasilkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wasilkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wasilków oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wasilków realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Wasilkowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Wasilkowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wasilków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do