phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Garwolinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Garwolinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Garwolinie oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Garwolin realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Garwolinie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Garwolinie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Garwolin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do