phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Moryniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Moryniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Moryń oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większe uznanie przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały cechowały się najwyższą jakością. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Moryniu prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Moryniu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Moryniu oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Moryń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do