phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kaletach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kaletach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kaletach oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zdobywa na coraz większej popularności z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kalety prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Kaletach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kaletach oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kalety

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do