phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Hrubieszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Hrubieszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Hrubieszów oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Hrubieszowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Hrubieszowie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Hrubieszów oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Hrubieszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do