phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rybniku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rybniku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

W linii produktów TOP pellet znajduje się pellet drzewny wytwarzany z drewna iglastego. Posiada on wysokie parametry, których potwierdzeniem jest nadany certyfikat EN Plus A1 świadczący o tym, że jest to pellet premium spełniający najwyższe europejskie normy jakościowe. W związku, z tym że oferowany przez nas pellet opałowy poddawany jest certyfikacji, odbywają się u nas systematyczne audyty jakościowe. Niewiele osób wie jak rozpoznać dobry pellet spełniający najbardziej wygórowane oczekiwania. Opał wysokiej jakości nie może się spiekać. Oznacza to, że powinien być wytworzony z trociny, która nie jest zanieczyszczona korą, piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi. Gwarancją wysokiej jakości oferowanego przez nas pelletu opałowego w mieście Rybnik jest współpraca z niewielką ilością dostawców trociny, którzy spełniają wysokie wymagania dotyczące jej czystości. Dzięki temu znajdujący się w ofercie pellet workowany wyróżnia się na rynku swoim parametrami przewyższającymi opały innych producentów. Atrakcyjna cena pelletu, jak i jego wysoka jakość to cechy wyróżniające nasz opał. Sprzedaż pelletu odbywa się poprzez naszą stronę internetową, jak również jest on dostępny na składach opału znajdujących się w mieście Rybnik.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Dobry pellet jest wysokokalorycznym paliwem mającym postać niewielkich granulek. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie ekonomiczne i bezpieczne sposoby ogrzewania wnętrz zarówno w domu, jak i w firmie. Pellet cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoją niższą cenę w porównaniu z zastosowaniem ogrzewania gazowego, olejowego elektrycznego lub ciepła sieciowego. W związku z tym warto zdecydować się na piec na pellet, gdyż jest to korzystne rozwiązanie między innymi pod względem finansowym. Warto zaznaczyć, że kotły na pellet charakteryzuje się niezwykłą wygodą użytkowania, ponieważ posiadają wbudowany podajnik mieszczący nawet 15 kg pelletu, a bezobsługowa praca urządzenia to dodatkowa zaleta, ponieważ umożliwia dłuższą nieobecność domowników, podczas której zarówno pomieszczenia biurowe, jak i firmowe będą stale ogrzewane.

Jaki pellet wybrać, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ze względu na to, że pellet to niezwykle ekonomiczne paliwo charakteryzujące się niebywałą wygodą użytkowania cieszy się coraz większym zainteresowaniem i w związku z tym coraz częściej jest wybierany jako źródło ogrzewania. Spalanie pelletu powoduje emisję niewielkiej ilości dwutlenku węgla do atmosfery, to jest tego dodatkowym atutem, jednak aby pellet opałowy spełnił wszystkie oczekiwania, należy wybrać jego odpowiedni rodzaj. Podczas zakupu najważniejszą rolę odgrywa kaloryczność pelletu. Cecha ta świadczy o tym, jaka ilość ciepła jest generowana przez ten rodzaj biopaliwa. Duże znaczenie ma również cena pelletu która powinna dostosowana do możliwości finansowych kupującego. Ważny jest, aby opinie o pellecie były dobre, czego dowodem może być nadany certyfikat EN Plus A1. Jest To niezwykle ważne, gdyż większość dostępnych na rynku kotłów wymaga tego certyfikatu. W przypadku stosowania biopaliwa, który nie jest certyfikowany, producent może odmówić roszczeń związanych z gwarancją.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Wysokiej jakości pellet drzewny z linii TOP pellet spełnia najwyższe europejskie normy jakościowe, czego dowodem jest nadany mu certyfikat EN PLUS A1. Pellet to obecnie cieszący się dużym zainteresowaniem surowiec wykorzystywany do ogrzewania domów i pomieszczeń firmowych, gdyż ma wysoką wartość energetyczną, a ponadto zachowuje minimalną zawartość wilgoci. Prowadzimy sprzedaż pelletu na terenie Rybnika, a jako renomowany producent pelletu kładziemy duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta oraz spełnienie jego oczekiwań. Oferowana przez nas cena za tonę pelletu jest korzystna i zachęca do zakupu tak wydajnego biopaliwa.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rybnik

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Produkowany przez nas pellet drzewny z linii TOP pellet to wysokokaloryczne paliwo wykorzystywane do ogrzewania gospodarstw domowych, jak i pomieszczeń firmowych, w których ważną rolę odgrywa ekonomia wynikająca z rodzaju używanego paliwa. Pellet jest paliwem, które podczas swojej eksploatacji przynosi wiele korzyści. Wynika to m.in. z jego wysokiej wartości opałowej, a także niskiej zawartości popiołu i wilgoci. Prowadzimy hurt pelletu drzewnego pozwalający na jego zakup w tonach na atrakcyjnych warunkach. Możliwość zakupienia pelletu w cenach hurtowych to dodatkowy atut świadczący o opłacalności tego paliwa.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do