phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sędziszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sędziszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Sędziszowie oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sędziszowie realizujemy już od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Sędziszowie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sędziszów oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sędziszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do