phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Trzebnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Trzebnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Trzebnica oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Trzebnica prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Trzebnicy gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, gdyż to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Trzebnicy oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Trzebnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do