phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Środzie Śląsiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Środzie Śląsiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Środzie Śląsiej oraz wielu regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Środa Śląska realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Środzie Śląsiej gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Środa Śląska oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Środa Śląska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do