phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzezinach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzezinach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Brzezinach oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Brzezinach prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Brzezinach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brzeziny oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzeziny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do