phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sieradzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sieradzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sieradz oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sieradz prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Kupujących w Sieradzu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Sieradzu oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sieradz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do