phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowogrodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowogrodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowogrodzie oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowogród realizujemy od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Nowogrodzie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowogrodzie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowogród

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do