phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gryfinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gryfinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Gryfinie oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Gryfino realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Gryfinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Gryfinie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gryfino

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do