phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ustrzykach Dolnych.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ustrzykach Dolnych i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Ustrzykach Dolnych oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu przez parę ważnych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ustrzyki Dolne prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Ustrzykach Dolnych serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ustrzykach Dolnych oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ustrzyki Dolne

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do