phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zbąszynku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zbąszynku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Zbąszynku oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Zbąszynku prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Zbąszynku serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zbąszynek oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zbąszynek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do