phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Reczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Reczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Recz oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większe uznanie przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Reczu realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Reczu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Recz oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Recz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do