phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stąporkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stąporkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Stąporkowie oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Stąporkowie realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wybierać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Stąporkowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Stąporków oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stąporków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do