phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ciechocinku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ciechocinku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Ciechocinku oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie ze względu na kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ciechocinek prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Ciechocinku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Ciechocinku oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ciechocinek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do