phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rejowcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rejowcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Rejowcu oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z kilku podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Rejowiec realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Rejowcu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Rejowiec oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rejowiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków firmowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do