phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Drzewicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Drzewicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Drzewica oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Drzewicy realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Drzewicy gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Drzewicy oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Drzewica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do