phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Frampolu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Frampolu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu we Frampolu oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu we Frampolu realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów we Frampolu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Opał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Frampol oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Frampol

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do