phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strumieniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strumieniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Strumień oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się najwyższą jakością. Jedynie tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Strumieniu prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Strumieniu serdecznie zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Strumień oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strumień

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do