phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Wiśniczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Wiśniczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowy Wiśnicz oraz licznych regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa na coraz większym uznaniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Tylko w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowy Wiśnicz realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Nowym Wiśniczu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowym Wiśniczu oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Wiśnicz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do