phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chęcinach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chęcinach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Chęciny oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chęciny realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Chęcinach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Chęciny oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chęciny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do