phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rawiczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rawiczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Rawiczu oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się świetną jakością. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Rawiczu prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Rawiczu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rawiczu oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rawicz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do