phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Alwerni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Alwerni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Alwernia oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Alwernia realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Alwerni serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Alwerni oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Alwernia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do