phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dzierżoniowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dzierżoniowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Dzierżoniowie oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez kilka ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Dzierżoniów realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Dzierżoniowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Dzierżoniowie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dzierżoniów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do