phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Olecku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Olecku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Olecku oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Jedynie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Olecku realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Olecku serdecznie zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Olecko oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Olecko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do