phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubsko oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubsko realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał odznacza się opłacalnością i ekologią użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Lubsku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Lubsku oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubsko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do