phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kłecku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kłecku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kłecko oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kłecku prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Kłecku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kłecko oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kłecko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do