phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzostku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzostku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Brzostek oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu przez kilka istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Brzostku prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas używania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Brzostku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Brzostku oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzostek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do