phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kożuchowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kożuchowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kożuchów oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kożuchów prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Kożuchowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Opał wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kożuchów oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kożuchów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do