phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Supraślu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Supraślu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Supraślu oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Supraślu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Supraślu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Supraśl oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Supraśl

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do