phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Katowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Katowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Katowicach oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zdobywa coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Katowice prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Katowicach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Katowicach oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Katowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do