phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wieruszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wieruszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wieruszów oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Wieruszów prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Wieruszowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wieruszów oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wieruszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do