phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tarnowskich Górach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tarnowskich Górach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tarnowskie Góry oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Tarnowskich Górach realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu opał odznacza się ekonomią oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Tarnowskich Górach gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Tarnowskich Górach oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tarnowskie Góry

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do